Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 The Cranberries anullojnė koncertin nė SHBA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

The Cranberries anullojnė koncertin nė SHBA Empty
MesazhTitulli: The Cranberries anullojnė koncertin nė SHBA   The Cranberries anullojnė koncertin nė SHBA Icon_minitime8/12/2009, 05:41

Grupi irlandez i muzikės rock, “The Cranberries”, ėshtė detyruar tė anullojė koncertin e caktuar tė mbahej nė Detroit, per shkak te okupimeve familjare te vokalistes Dolores O’Riordan.
Yjet e “Zombie” vazhdojne te jene ne amerike per koncertet e rikthimit te tyre se bashku.

WENN njofton se nuk dihen mė shumė detaje nė lidhje me kėtė ēėshtje, mirėpo grupi i cili ėshtė ribashkuar sė fundmi (pas pushimit shtatėvjeēar) ka premtuar se biletat do te jene te vlefshme per nje date tjeter… Kush nuk do te paguante ti degjonte edhe nje here bashke grupin.

The Cranberries anullojnė koncertin nė SHBA 24272cranberries
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
The Cranberries anullojnė koncertin nė SHBA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: