Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Njė murgeshė si Mendes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Njė murgeshė si Mendes Empty
MesazhTitulli: Njė murgeshė si Mendes   Njė murgeshė si Mendes Icon_minitime8/12/2009, 05:42

Eva Mendes ka treguar per mediat se kur ishte fėmijė kishte njė ėnderr: donte te behej murgeshė. Hoqi dore kur zbuloi se kjo pune nuk paguhej.
Seks-Simboli thotė se ajo ishte nje femije religjoz duke menduar se puna ne manastir do te ishte gjeja e perkryer per te. Stepja kishte ardhur pas e motra i kishte treguar per te ‘fshehtat’ e murgeshave.

- “Ne u rritėm jnė njė familje tepėr tė varfėr, shumė fatura per tu paguar. Nėna ime duke mos pasur shume ne dore ishte e dhene pas mirqenies dhe parave. Edhe pse doja te beja murgeshen, nuk do te kisha kurre mundesi te ndihmoja familjen time per te paguar faturat dhe per ti blere nje shtepi per se mbari nenes sime” ka thėnė Mendes.

Shembull me te mire s’ka.

Njė murgeshė si Mendes 13914evamendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Njė murgeshė si Mendes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: