Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Pattinson vishet me mire se kushdo.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Pattinson vishet me mire se kushdo. Empty
MesazhTitulli: Pattinson vishet me mire se kushdo.   Pattinson vishet me mire se kushdo. Icon_minitime5/2/2010, 17:17

Robert Pattinson (edhe pse gjysem njeri gjysem vampir) ėshtė votuar si mashkulli VIP qe eshte veshur me mire ne 2009 sipas revistes me te famshme te modes GQ.
Ylli i “Twilight” ka kryesuar listėn e edicionit britanik tė revistės, duke lene pas katershen e Take That (Gary Barlow, Mark Owen, Howard Donald dhe Jason Orange), dhe Alex Tunrner te grupit ‘Arctic Monkeys’.
Nderkaq kryeministri britanik Gordon Brown ėshtė zgjedhur si me keq i veshuri kete vit. Bashke me te ne liste jane edhe Russel Brand dhe Nicholas Sarkozy. Mesa duket keta jane antiteza e modes…

Pattinson vishet me mire se kushdo. 5810robert-pattinson-gq-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Pattinson vishet me mire se kushdo.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: