Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Vit i ri Stil i ri.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Vit i ri Stil i ri. Empty
MesazhTitulli: Vit i ri Stil i ri.   Vit i ri Stil i ri. Icon_minitime5/2/2010, 17:19

Lady GaGa ka bere me dije fansat se 2010 do ta gjeje me nje album ndryshe nga ajo cka kemi degjuar deri me tani.
Nje prej zerave qe kemi degjuar me shume ne radio gjate vitit qe lame pas ka thene per MTV se albumi i ri do te jete dicka krejtesisht e re, por serish imponues i trendeve dhe rregullave te reja ne muzike.

- “Kam ide te reja… do filloj te shkruaj prape, kjo eshte e bukura e punes qe bej. Une nuk besoj tek producentet apo ata qe bejne kenge per ty, dua qe ato qe bej te jene vertet te miat, te percjell idete e mia" ka thene GaGa.

Presim…

Vit i ri Stil i ri. 24032ladygaga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Vit i ri Stil i ri.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: