Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Nje musical te gjithin per mua.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Nje musical te gjithin per mua. Empty
MesazhTitulli: Nje musical te gjithin per mua.   Nje musical te gjithin per mua. Icon_minitime5/2/2010, 17:20

Keshtu deshiron te beje brenda pak kohesh aktori i filmave aksion Jackie Chan. Eshte duke shkruar subjektin e ketij zhanri te pashkelur nga ylli i arteve marciale.
Nuk do te jete edhe aq i veshtire si proces duke qene se gjithcka do te bazohet ne jeten e tij. Chan ka thene per Daily Star:.
- “Mė pėlqen zėri i muzikės. Kur isha i ri shikoja filmat musical amerikane, edhe pse nuk kuptoja asgje, ngaqe ne ate kohe s’dija anglisht, me shijonte shume filmi. Dua te bej nje te tille dhe dua ta quaj ė ‘Une jam Jackie Chan: Musical’.
Kurre nuk e di c’mund te presesh nga nje artist.

Nje musical te gjithin per mua. 24458jackiechan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Nje musical te gjithin per mua.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: