Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Kurre nuk eshte vone!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Kurre nuk eshte vone! Empty
MesazhTitulli: Kurre nuk eshte vone!   Kurre nuk eshte vone! Icon_minitime5/2/2010, 17:27

Te reja nga fronti “Aerosmith” pas lajmit te keq te largimit te liderit te grupit, kitarristi Joe Perry, shpreson qė Steven Tyler tė rikthehet sa mė shpejtė nė grup. Ai e konsideron kete qe ka ndodhur nje tradheti ndaj fansave.
Nje prej grupeve me te mire te viteve ’80, kush nuk e mban mend “Walk This Way” janė nė buze te humneres qe pasi Tyler nuk ka ndermend te kthehet. Ai ka thene per mediat.
- “Do tė ishte e mrekullueshme qe Steven tė kthehej dhe tė ishte i njėjti si para 10 vitesh. Ne tė tjerėt ashtu kemi ngelur vetem. Mendoj se ua kemi borxh fansave tanė, tė cilėt na kanė mbeshtetur per me shume se 40 vite”, ka thėnė Perry.

Kurre nuk eshte vone! 11736joeperryaerosmith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Kurre nuk eshte vone!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: