Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Fanning po ‘rritet’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Fanning po ‘rritet’ Empty
MesazhTitulli: Fanning po ‘rritet’   Fanning po ‘rritet’ Icon_minitime5/2/2010, 17:28

Tanime adoleshente Dacota Fanning tregon se po rritet profesionalisht duke marre gjithmone e me teper role te veshtira dhe me komplekse. Asaj i eshte dashur te xhiroje skena lesbike ne filmin “The Runaways” dhe pse nuk e ka pasur problem.
Perkrah saj ne film eshte Kristen Stewart, Ylli i nje prej filmave me te suksesshem te 2009 “Twilight Saga: New Moon”. 15-vjeēarja Fanning ka thene se s’ka hasur asnje veshtiresi te xhironte skenat erotike me Stewart, e per kete e ka ndihmuar shume njohja e meparshme e historise se personazhit te saj, rockeres Cherie Currie.
- “ Jam kenaqur ne realizimin e ketij filmi, eshte nje ngjarje e vertete, per nje 15 vjecare, njeren prej nesh, qe jeta e con drejt humneres se cmendurise. I pelqej sfidat dhe ne te ardhmen do te vazhdoj te bej njesoj, te marr role qe me stimulojne mua dhe ngacmojne audiencen” ka thėnė aktorja.

Fanning po ‘rritet’ 27170dacottafaningtherunaways
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Fanning po ‘rritet’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: