Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Depp me zemer ne dore per Polanskin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Depp me zemer ne dore per Polanskin Empty
MesazhTitulli: Depp me zemer ne dore per Polanskin   Depp me zemer ne dore per Polanskin Icon_minitime5/2/2010, 17:31

Johnny Depp ka folur per arrestimin e regjisorit Roman Polanski duke thene se nuk i duket e drejte nje veprim i ketij lloji per dicka qe ka ndodhur perpara 30 vjetesh, dhe se drejtesia duhet te veproje ndryshe.
- “Pse tani? Une mendoj se ka dicka tjeter pas kesaj. Ka ndonje komplot, eshte ceshtje parash” �" ka thene Johnny, qe ka punuar me regjisorin ne nje prej filmave te tij me dobet ‘The Ninth Gate’, ne nje interviste per Independence.
Ai ka shtuar se Polanski eshte nje burre familje, me nje martese te gjate 20 vjet dhe nje baba i shkelqyer i dy femijeve.
Polanski u debua nga SHBA-te me 1 Shkurt te 1978 pasi u akuzua te kishte kryer marredhenie me nje te mitur. Qe pas asaj kohe ai nuk eshte kthyer asnjehere ne Amerike dhe ka zhvilluar aktivitetin e tij kryesisht ne Europe.

Depp me zemer ne dore per Polanskin 4685roman_polanski_johnny_depp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Depp me zemer ne dore per Polanskin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: