Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Gati per “Sex and the City III”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Gati per “Sex and the City III” Empty
MesazhTitulli: Gati per “Sex and the City III”   Gati per “Sex and the City III” Icon_minitime5/2/2010, 17:31

Kim Cattrall ka konfirmuar se mund tė ketė edhe njė seri tė tretė tė filmit “Sex and the City”. Mesa duket katershja femerore me konsistente e dy dekadave te fundit, gje e rralle kjo per gjinine femerore, ka thene se per sa kohe ka histori interesante per te treguar do te jene perpara kameras.
53-vjeēarja ka folur per filmin e xhiruar ne kohe rekord i cili do te jete ne sallat e kinemave ne date 28 Maj.
- “Ishte fantastike. Mendoj se pėrderisa kemi diēka pėr tė treguar mund te vazhdojme gjate. Fansat me filmin e pare na treguan se kishin mall per ne, sepse e mbyllem serialin ne momentin e duhur per te lene pritshmeri te medha. Filmi i dyte eshte ndryshe nga i pari te con ne qytete ku ‘Sex-i’ nuk ka qene me pare. Ndaj mendoj se ka vend per filma te tjere”

Gati per “Sex and the City III” 27155sexandthecity2.2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Gati per “Sex and the City III”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: