Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"

Shko poshtė 
+2
TheBest
Kosovarja
6 posters
AutoriMesazh
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 31
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime18/2/2010, 23:04

NDOSHTA keshtu eshte me mire


vazhdoni ju Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime19/2/2010, 01:17

Ndoshta ke te drejt Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" 947441
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 31
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime19/2/2010, 23:03

Ndoshta nuk vi Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 37
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime20/2/2010, 00:39

ndoshta ke harru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime20/2/2010, 19:24

Ndoshta do mesoj Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" 947441
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
floriana
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 27
Location : kosovo
Registration date : 06/02/2011

Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime6/2/2011, 16:47

ndoshta neser do jet dite me emire se sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 37
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime7/2/2011, 19:10

Ndoshta neser do jesh e imja Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" 947441
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
floriana
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 27
Location : kosovo
Registration date : 06/02/2011

Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime8/2/2011, 02:10

Ndoshta se shpejti do gjej dike qe me pelqen........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime8/2/2011, 04:17

Ndoshta une jam ai personi Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" 787451
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
shaban cakolli
Member
Member
shaban cakolli

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 36
Location : gjermani
Registration date : 14/09/2012

Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime14/9/2012, 16:50

Ndoshta ju jeni,por ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Empty
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA" Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: