Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Brangelina ne kundersulm*.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Brangelina ne kundersulm*. Empty
MesazhTitulli: Brangelina ne kundersulm*.   Brangelina ne kundersulm*. Icon_minitime24/2/2010, 03:32

Perpara dy javesh News of the World doli me lajmin e madh per fundin e ciftit me te adhuruar ne bote: Brad Pitt dhe Angelina Jolie. Megjithate ata nuk po ndahen, dhe per publikimin e ketij lajmi qe shiti gazeten me miliona kopje ate dite, avokati i tyre eshte hedhur ne kundersulm: do te hape nje ceshtje gjyqesore.
Gjithe kete zhurme mediatike e krijoi nje marreveshje paramartesore / financiare te nenshkruar nga cifti perpara nje muaji ne Los Angeles. Avokati i Brangelinas ka dale me nje deklarate per shtyp:
“News of the World nuk ka plotėsuar kėrkesat e klientėve te mi pėr tėrheqje tė lajmit dhe falje per nje lajm te pavertete i cili me pas ka qarkulluar edhe neper media te tjera. Ceshtja do te shkoje me tej”

* Ne foto Brad Pitt dhe Angelina Jolie duke u puthur ‘per publikun’ ne nje ndeshje te Superbowl ne Miami, ne fundjave.

Brangelina ne kundersulm*. 19791brangelinakiss

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Brangelina ne kundersulm*. Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Brangelina ne kundersulm*.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: