Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Nje Johnny apo nje James…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Nje Johnny apo nje James… Empty
MesazhTitulli: Nje Johnny apo nje James…   Nje Johnny apo nje James… Icon_minitime24/2/2010, 03:38

Colin Farrell ėshtė hapur pėr momentet e tij tė vėshtira, duke zbuluar se alkoolizmi e kishte nxjerrė atė nga kontrolli.
33-vjeēari qe portretizoi Aleksandrin e Madh ne filmin e Oliver Stone, ka dy djem, James (6 vjec) me ish-tė dashurėn Kim Bordenave dhe Henryn (kater muajsh) me Alicja Bachleda. Ne interviste ka treguar se kishte pasur momente kur kishte qenė mė i interesuar pėr tu dehur se sa per te ndenjur me djalin e tij.
- “Kishte momente kur isha me djalin tim dhe gjitchka mendoja ishte kur po vjen ora qe te dal dhe dehem” �" ka treguar Farrell i cili prej dy vitesh ka kaluar periudhen e veshtire, edhe pse qe pas asaj kohe nuk ka bere asnje film te suksesshem. Sidoqofte ky nuk eshte argument per tu kthyer ne llum.

Nje Johnny apo nje James… 21311colinfarrell

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Nje Johnny apo nje James… Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje Johnny apo nje James…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: