Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Ferrari 250 Testarossa vendos rekord tė ri ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Ferrari 250 Testarossa vendos rekord tė ri ... Empty
MesazhTitulli: Ferrari 250 Testarossa vendos rekord tė ri ...   Ferrari 250 Testarossa vendos rekord tė ri ... Icon_minitime25/2/2010, 04:38

Ferrari 250 Testarossa i vitit 1957 ėshtė shitur nė ankand gjatė vikendit pėr hiq mė pak se nėntė milionė euro. Shitja ishte organizuar nga shtėpia e ankandeve “RM Auctions” nė qytetin e lindjes sė Ferrarit, nė Maranello tė Italisė.

Ferrari 250 Testarossa vendos rekord tė ri ... F.0518142435238_m

Rekordin e mėhershėm e mbante po ashtu Ferrari – spikeri britanik i radios Chris Evans kishte paguar shtatė milionė euro pėr automjetin me ngjyrė tė zezė 250 GT SWB California nga viti 1960.
Ferrari 250 Testarossa vendos rekord tė ri ... Ferrari1(1)

Nė kėtė rast pronari i ri nuk ėshtė bėrė i njohur, pasi qė nuk ka marrė pjesė nė ankand, por ofertat e tij i ka dhėnė me anė tė telefonit. Ai ka luftuar kundėr tre ofertuesve dhe nė fund ka fituar.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Ferrari 250 Testarossa vendos rekord tė ri ... Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ferrari 250 Testarossa vendos rekord tė ri ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: