Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Sėrfistėt shfrytėzojnė dallgėt e fuqishme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Sėrfistėt shfrytėzojnė dallgėt e fuqishme Empty
MesazhTitulli: Sėrfistėt shfrytėzojnė dallgėt e fuqishme   Sėrfistėt shfrytėzojnė dallgėt e fuqishme Icon_minitime5/3/2010, 17:23

Qindra adhurues tė sėrfit nė Angli, morėn pozicionet nė lumin Severn pėr tė shfrytėzuar dallgėt e fuqishme tė kėtyre ditėve. Megjithatė kishte edhe prej atyre qė dėshironin tė lundrojnė nė mėnyrė mė relaksuese tė shtrirė dyshekė gome. Dallgėt e larta janė karakteristike pėr muajin mars.

Sėrfistėt shfrytėzojnė dallgėt e fuqishme Lanzarote-surfing

“Ėshtė shumė mirė, vėrtet argėtuese. Drunj gjithandej, njerėz ēdo kund. Do ta bėj kėtė sėrish, do tė shkoj tė kap edhe njė dallgė tjetėr”, thotė Ashley Norton, surfist.
Nė botė eksitojnė vetėm 3 lumenj ku 2 herė nė ditė mund tė ketė dallgė tė larta. Nga agjencia pėr mjedisin ėshtė bėrė e ditur se dallgėt mė tė mėdha ndodhin njė herė nė 10 vjet. Dallgėt e kėtyre ditėve ishin mė tė mėdhatė dhe shkonin mė shumė se 2 metra.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Sėrfistėt shfrytėzojnė dallgėt e fuqishme Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sėrfistėt shfrytėzojnė dallgėt e fuqishme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: