Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk kanė qene prezente...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk kanė qene prezente... Empty
MesazhTitulli: Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk kanė qene prezente...   Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk kanė qene prezente... Icon_minitime1/4/2010, 15:14

Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk kanė qene prezente te dielen ne Cmimet Oscar. Ne vend qe te visheshin me me me te mirat e tyre kane preferuar te bejne nje ditelindje.
Ēifti hollivudian, aktualisht gjendet nė Venecia, ku Angelina ėshtė duke xhiruar filmin “The Tourist”, me Johnny Depp.
Dhe sic bejne gjithmone: ndryshe nga ‘turma’ kane preferuar te qendrojne aty dhe te marrin pjese ne ditelindjen e djalit te regjisorit te filmit ne fjale Florian Henckel von Donnersmarck.
Fundja c’ndryshim do te bente nje me shume apo nje me pak per keta te dy….

Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk kanė qene prezente... 25102brangelinafamily
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk kanė qene prezente...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: