Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 “Foo Fighters” ri-mbyllen ne studio...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

“Foo Fighters” ri-mbyllen ne studio... Empty
MesazhTitulli: “Foo Fighters” ri-mbyllen ne studio...   “Foo Fighters” ri-mbyllen ne studio... Icon_minitime1/4/2010, 15:15

… ose aty afer. “Foo Fighters” nuk rrine asnje minute duarkryq, e qe tani kane filluar te shkruajne kenge per pasuesin e albumit te 2007 “Echoes, Silence Patience and Grace”. Gjate gjithe kesaj periudhe ish bateristi i Nirvana " Dave Grohl dhe shoket e tij te grupit kane qene ne turne gjithandej neper bote.
Burime te sigurta konfirmojne se kompozimet kane nisur dhe se albumi do te regjistrohet ne formen perfundimtare ne fund te veres per te dale ne fillim te 2011.
Ne nje interviste te koheve te fundit Grohl ka thene:
“Jemi plot me muzike, nuk rrrime dot nje minute pa luajtur apo pa menduar per te ardhmen. Jemi plotesisht te sigurt se do te nxjerrim te tjera ‘xhevahire’ me albumin e ri”
Dhe ne presim…

“Foo Fighters” ri-mbyllen ne studio... 14908foofighters
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
“Foo Fighters” ri-mbyllen ne studio...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: