Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Kur artistet peshtyjne…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Kur artistet peshtyjne… Empty
MesazhTitulli: Kur artistet peshtyjne…   Kur artistet peshtyjne… Icon_minitime1/4/2010, 15:45

Gjysma e grupit kult te pop-rock-ut britanik “Oasis”, Liam Gallagher, edhe pse momentalisht jashte showbizz-it vazhdon te hedhe balte ndaj kolegeve. Ne nje interviste ka thene per irlandezet U2 se ata paguajne njerezit per tu shkuar ne koncerte.
“Nuk kam parė ndonjėhere ndonje fans tė ‘U2’. Se fansat jane te devotshem, ne sensin jo vetem te degjojne por edhe per shembull veshin bluza me emrin tend. S’kam pare kurrė ndonjerin me bluze U2. Madje mendoj qe ashkush nuk ka ndonje nga CD e tyre te leshit” ka thene Liam duke vazhduar
“Unė them se ata i blejnė fansat. Me gjithė ato para qė kanė bėrė ata janė nė gjendje pėr tė plotėsuar nevojat e tyre pėr tė blerė fansa. Eshte e vetmja menyre qe mund te pelqehen ato kėngė”, ka thėnė Gallagher
Dikush duhet ti thote ketij qe ka edhe te tjere vec vetes.

Kur artistet peshtyjne… 3120liamgallagher

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Kur artistet peshtyjne… Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur artistet peshtyjne…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: