Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Brad-i dhe Venecia.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Brad-i dhe Venecia. Empty
MesazhTitulli: Brad-i dhe Venecia.   Brad-i dhe Venecia. Icon_minitime1/4/2010, 15:46

Brad Pitt ka zbuluar dashurine e tij te re. Pas deklaratave se qyteti i tij i preferuar ishte ai i dritave te kuqe " Amsterdami, mbase sepse ky i fundit po konformohet gjithmone e me shume o mbase sepse po kalon shume kohe aty ai ka treguar se i pelqen shume Venecia romantike.
I ndodhur aty fillimisht pa deshiren e tij, prej angazhimeve te shoqes Jolie me The Tourist ne nje interviste per US Magazine, Pitt ka thene se ka kaluar nje kohe te kendshme ne Itali.
Qė prej zbarkimit te Brangeline’s ne Venecia aty ka edhe nje shpure te madhe paparazzesh te cilet i ndjekin ngado. Bashke me ciftin dhe femijet eshte bashkuar edhe babai i Angelines Jon Voight, me te cilin kjo nuk fliste prej kohesh. Duken tamam si nje familje normale.

Brad-i dhe Venecia. 30254brangelinavenice

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Brad-i dhe Venecia. Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Brad-i dhe Venecia.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: