Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Beckham me nje kembe drejt filmave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Beckham me nje kembe drejt filmave Empty
MesazhTitulli: Beckham me nje kembe drejt filmave   Beckham me nje kembe drejt filmave Icon_minitime1/4/2010, 15:47

David Beckham nuk do te jete pjese e perfaqesueses Angleze ne Boterorin e Afrikes se Jugut, prej demtimit te fundit. Por nuk eshte se do kaloje kohen vetem neper klinika. Ai ėshtė ftuar nga ylli hollivudian Vinnie Jones pėr tė luajtur nė re-make-un e “Escape for Victory”.
34- vjeēari mbase mund te ndjeke rrugen e Jones, ish futbollist i shnderruar ne aktor. Filmi ne fjale ka dale ne versionin e tij te pare mė 1981 dhe tregon historine e te burgosurve te Antantes qe sfidojne ne ndeshje futbolli gardianet nazist.
Jones beson se nėse Beckham do te pranonte rolin kryesor, filmi do tė perflitej shume dhe do te shihej ne Europe e Amerike. (Pune marketingu).
The Sun shkruan per ceshtjen ne fjale:
“Jane shume te rendesishme shkathtėsitė futbollistike origjinale ne nje film si ky, dhe kjo do ta bente ate autentik dhe te vertete. Na duhe te punojme me profesioniste, disa prej te cileve i kemi kontaktuar”
Filmin mund ta shikonim me nje kusht: qe Beckham te mos thote asnje fjale, ose te dublohet nga Brad Pitt.

Beckham me nje kembe drejt filmave 15196davidbeckham

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Beckham me nje kembe drejt filmave Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Beckham me nje kembe drejt filmave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: