Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Usher kurre me ne altar.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Usher kurre me ne altar. Empty
MesazhTitulli: Usher kurre me ne altar.   Usher kurre me ne altar. Icon_minitime1/4/2010, 15:48

Ylli i muzikės R&B, Usher, eshte konfesuar per mediat duke hedhur poshtė lajmet e nje prag martese te dyte pas ndarjes sė hidhur nga ish-bashkėshortja Tameka Foster.
Usher u martua me stilisten nė vitin 2007, per t’u ndarė njė vit me 2009 me kembenguljen e kėngėtarit, i cili (te pakten ne ate kohe) ishte i bindur se mosmarreveshjet kohe pas kohe do te conin heret a vone ne nje ndarje. Usher thotė se pėrvoja e ka bėrė qė ai tė mendojė dy herė para se tė mendoje edhe nje here per martesen.
“Nuk e di nėse do tė martohem pėrsėri, nderkohe jam 31 vjeē. Po i bej gjerat sic dua, pa u sforcuar. E rendesishme eshte cfare jam jo cfare do te duhet te isha. Kam dy femije te bukur dhe nje jete komode. S’ka asnje arsye qe me con ne altar”

Usher kurre me ne altar. 19630usher

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Usher kurre me ne altar. Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Usher kurre me ne altar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: