Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Pak bar per tu bere star….

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Pak bar per tu bere star…. Empty
MesazhTitulli: Pak bar per tu bere star….   Pak bar per tu bere star…. Icon_minitime1/4/2010, 15:50

Snoop Dogg ka qene perballe nje prej intervistuesve me te ‘lashte’ te TV amerikan, Larry King ku ka treguar per muziken, familjen, dhe veten. Ne rrefimet e tij te forta ishte edhe fakti se asnjehere nuk ka qene esell mbi nje skene. Bari eshte faktor kryesor per performancen e tij si artist.
Kjo justifikon edhe faktin se per njė kohė tė gjatė Snopp ka qene avokat i legjitimimit tė marihuanės. Ai thotė se pak marihuane nuk te ben asnjehere keq. Madje edhe para se te hynte ne studio ai e kishte thithur disa here:
“Jam nėn ndikimin e marihuanės. Kurrė nuk kam performuar pa tė”, pranoi Dogg i cili ishte ne krah te djalit te tij 14 vjecar.

Pak bar per tu bere star…. 13788snoopdogglarryking

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Pak bar per tu bere star…. Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pak bar per tu bere star….
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: