Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Kush e vrau Jackson?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Kush e vrau Jackson? Empty
MesazhTitulli: Kush e vrau Jackson?   Kush e vrau Jackson? Icon_minitime5/8/2010, 16:01

Ne vigjilje te nje vjetorit te vdekjes se Mbretit te Pop-it, Babai i Michael Jackson, Joe, fajėson bashkėshorten pėr humbjen e djalit tė tij. Ai ėshtė i bindur se nėse Katherine do ta kishte mendjen, dhe do te ishte aty per Michael, ai do te ishte ne mes tone.
“Katherine u duk e perhumbur dhe tejet e mėrzitur kur ai vdiq. Sidoqofte unė as qe e pėrqafova sepse nuk doja tė qaja me tė. Mbaj mend ti kem thene: ‘Nėse do tė mė dėgjoje, Michael do tė jetonte sot’. Unė sa herė qėndroja pėrballė saj e kuptoja qė diēka nuk ėshtė nė rregull. Nuk mund t’i pėrmbaja dot ndjenjat. Katherine nuk thoshte asgjė.. Nėse ajo do tė kishte bėre ēfarė une i kisha kerkuar, Michael do tė jetonte sot. Mund te kishin shkuar gjerat ndryshe” shkruhet ne intervisten e tij per News of the World.
Joe shtoi se ai nuk derdhi lot pėr vdekjen e djalit tė tij. Ai vazhdon ende te jete konfuz dhe i sfrustruar nga menyra si shkuan gjerat. Gjithashtu ai ka thene ne interviste se eshte penduar qe nuk mundi te ndahej nga i biri duke i thene se sa shume e donte.
Po tani, fundja, nuk vlen asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Kush e vrau Jackson?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: