Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Bon Jovi me pamje nga deti.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Bon Jovi me pamje nga deti.  Empty
MesazhTitulli: Bon Jovi me pamje nga deti.    Bon Jovi me pamje nga deti.  Icon_minitime16/9/2010, 03:37

Jon Bon Jovi e sheh tė kaluarėn si tė mėrzitshme dhe ėshtė krenar qė grupi i tij “Bon Jovi” gjithmonė shikon pėrpara duke mos i kthyer kurrė sytė nga e shkuara.
Kengatari/Aktori qe se fundmi ka qene nė O2 Arena tė Londrės, kėmbėngul se grupi gjithmonė tenton tė sjellė muzikė tė re nė treg dhe jo tė mbėshtetet nė kėngėt e vjetra klasike si “You Give Love A Bad Name”.
- “Do tė mėrzitesha shume nėse do tė ulesha kėtu dhe tė flisja pėr te shkuaren, nostalgjinė, turnetė, pra te kthehesha edhe nje here ne vitet ’80. Kjo do tė mė vriste. Ajo qe duam eshte te vazhdojme te punojme, dhe te mendojme vetem per te ardhmen” " ka thene Jon…

Bon Jovi me pamje nga deti.  3100jonbonjovi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Bon Jovi me pamje nga deti.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: