Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 A mund te jete nje Mbretereshe xheloze?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

A mund te jete nje Mbretereshe xheloze? Empty
MesazhTitulli: A mund te jete nje Mbretereshe xheloze?   A mund te jete nje Mbretereshe xheloze? Icon_minitime16/9/2010, 03:40

Gjasat tregojne qe po… Po kjo ndodh me te gjithe ata qe kane arritur shume, dhe se kane frike ti humbin. Edhe pse duken si mikesha, Madonna dhe Lady GAGA urrehen. Me teper nga ana e Madonnes e cila mesa duket ka filluar te ndjeje konkurencen.
Sipas Chigaco Sun-Times, Maddona kohėve tė fundit nuk po sillet si duhet, sepse ajo mendon qė Lady Gaga ėshtė duke e kopjuar atė. Sipas Madonnas, njė kopje e re e divės se pop-it, nuk mund tė jetė kurrė mė e mirė se origjinali.
“Ajo nervozohet me faktin qė stili i Gaga-s i shtyn njerezit ta quajne ate nje ‘Madonna e re’. Njerezit jane unike, dhe nuk mund te behen dicka qe s’jane, thote Maddy” " ka thene nje burim anonim.

A mund te jete nje Mbretereshe xheloze? 13331madonnavsladygaga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
A mund te jete nje Mbretereshe xheloze?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: