Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Kleopatra Jolie.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Kleopatra Jolie.  Empty
MesazhTitulli: Kleopatra Jolie.    Kleopatra Jolie.  Icon_minitime16/9/2010, 03:41

Angelina Jolie-se i eshte propozuar roli i Kleopatrės nė filmin e ardhshėm mbi jetėn e saj.
Regjisori Scott Rudin ka kėrkuar tė drejtat filmike pėr biografinė e ardhshme “Queen of the Nile, Cleopatra: A Life” dhe, siē shkruan USA Today, ai dėshiron te rekrutoje Jolien pėr tė portretizuar sundimtaren legjendare egjiptiane.
Gazeta shkruan se nga zyra e regjisorit kanė thėnė se projekti ‘po zhvillohet me ne mendje aktoren ne fjale”. Ndėrsa edhe autori i biografisė, Stacy Schiff, ka thėnė se aktorja ėshtė ideale pėr kėtė rol “Fizikisht, ajo ėshtė portretizimi i pėrkyer”, ka thėnė autori pėr aktoren

Kleopatra Jolie.  18089angiedrunk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Kleopatra Jolie.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: