Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Black Fergie Peas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Black Fergie Peas  Empty
MesazhTitulli: Black Fergie Peas    Black Fergie Peas  Icon_minitime16/9/2010, 03:42

Mendja pas grupit me te sukseshem boteror te dy viteve te fundit, Will.i.am ka mohuar spekullimet se vokalistja e “Black Eyed Peas”, Fergie, po heq dorė nga grupi.
Thashethemet indikonin se Fergie kishte marre nje vendim per largimin pas punes se lodhshme me grupin, dhe tensioneve te here pas hereshme.
Ka pergenjeshtruar zhurmen, Will.I.Am duke shkruar ne faqen e tij nė Twitter se “Black Eyed Peas” nuk do tė ndahen kurrė.
“Mos i besoni thashethemet pėr largimin e Fergiet nga grupi (ne nuk do tė ndahemi kurrė) janė gėnjeshtra!!!”, ka shkruar hit-beresi i diteve tona.

Black Fergie Peas  26026will.i.am
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Black Fergie Peas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: