Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Me nje djale si ky…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Me nje djale si ky… Empty
MesazhTitulli: Me nje djale si ky…   Me nje djale si ky… Icon_minitime16/9/2010, 03:42

A mund te jesh krenar. Ja qe mundesh. Russell Brand ka thėnė se nėna e tij ėshtė krenare pėr punen, dhe ēmimet qė ka terhequr ai.
35-vjeēari, qe mbase eshte ne prag martese me kengetaren sexy-doll Katy Perryn, ka kėmbėngulur se nėna e tij ėshtė krenare per tė. E ne fakt tre vjet me radhė ai fitoi ēmimin si artisti qė joshte mė shume femra.
Aktori britanik ka thėnė se e do Katy Perryn dhe se e mendon veten me te qe tani te martuar….

Me nje djale si ky… 3384russellbrandmom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Me nje djale si ky…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: