Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Cheryl Cole ka qen minuta larg vdekjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Cheryl Cole ka qen minuta larg vdekjes Empty
MesazhTitulli: Cheryl Cole ka qen minuta larg vdekjes   Cheryl Cole ka qen minuta larg vdekjes Icon_minitime19/9/2010, 03:59

Kėngėtarja britanike, Cheryl Cole, thuhet tė ketė qenė minuta larg vdekjes. Ajo eshte duke luftuar me malarien dhe gjendja e saj shendetesore eshte e lekundur.
Cheryl Cole u shtrua nė spitalin e Universitetit College tė Londrės, pasi u diagnostikua me sėmundjen vdekjeprurėse tė malaries. Javen e shkuar ajo pesoi nje kolaps gjate nje seti fotografik. Besohet tė jetė infektuar me sėmundjen vdekjeprurėse nga njė mushkonjė nė Tanzani muajin e kaluar.
“Eshte nė gjendje tė veshtire, i ka shpetuar paq vdekjes. Falė Zotit, u trajtua me kohė. Gjendja e saj nuk eshte permiresuar mjaft, vazhdon te mos flase. Ne nuk kemi mundur t’u japim garanci fansave, pasi s’kishte tė tilla. Fakt ėshtė, ne kemi qenė shumė pranė humbjes sė dikujt qė ėshtė per ne, dhe per shume njerez, shumė i veēantė. Ajo nuk flet pėr momentin dhe nuk e di se ēfarė po i ndodh. Urojme qe gjerat te shkojne mire. ” tha njė burim i afert me kengetaren.
Cheryl Cole u rikthye fuqishem ne skena dhe ne radio, edhe pas dicorcit me Ashley Cole. Kenga e saj ‘3 Words’ (3 fjale) eshte nje prej me te transmetuarave te muajve te fundit.

Cheryl Cole ka qen minuta larg vdekjes 4325cherylcole
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Cheryl Cole ka qen minuta larg vdekjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: