Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Guess who’s back!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Guess who’s back! Empty
MesazhTitulli: Guess who’s back!   Guess who’s back! Icon_minitime19/9/2010, 04:00

Dhe eshte kthyer me te vertete, i pafrikesuar, dhe i bindur ne vetvete. Eminem ka nderuar shokun e tij te ngushte, te ndjerin Proof, dhe nga ana tjetėr ka bėrė thirrje pėr lirimin e Lil Wayne nga burgu. Kjo ka ndodhur ne koncertin e parė evropian pas pesė vitesh.
Aktualisht ne 10 me te mirat e Billboard, krijuesi i “Not Afraid”, u ngjit nė skenėn e festivalit “T in the Park” nė Skoci, ku kendoi 29 kėngė. Ai prezantoi edhe kengen e re “No Love” nga albumi i ri “Recovery” qė ėshtė bashkėpunim me Lil Wayne, pėr tė cilin brohoriti njė herė me zė tė lartė: “Lirojeni Lil Wayne”.
Mė pas Eminem kujtoi njė nga miqtė e tij mė tė mirė, Proof, i cili u qėllua pėr vdekje nė vendlindjen e tij, Detroit. “Mė kujtohet koha me grupin tim D12 nė Amsterdam, unė dhe Proof, ishim duke ngrėnė luleshtrydhe. Pastaj filluam te qeshnim si idiote”.
Ne mbyllje shtoi: “Cdo fans-i te Eminem, dua t’i falenderoj pėr mbėshtetjen gjatė ketyre viteve, faleminderit qė nuk mė lejuat tė dorėzohem. Paqe”

Guess who’s back! 18027eminemscotland
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Guess who’s back!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: