Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Hasta la Vista Mel Gibson?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Hasta la Vista Mel Gibson? Empty
MesazhTitulli: Hasta la Vista Mel Gibson?   Hasta la Vista Mel Gibson? Icon_minitime19/9/2010, 04:02

Mel Gibson kapitullon. Imazhi i tij publik eshte tronditur shume pas publikimit te disa incizimeve tė cilat e tregojne ate duke i thene te dashures, per te cilen la gruan, Oksana Grigorieva, lavire dhe mashtruese. Grigorieva pret nje femije nga Aktori dhe regjisori.
‘Patrioti’ dhe ‘Zemerluani’ Gibson ka ngelur pa perfaqesues. Agjenti i tij ka dhene doreheqjen dhe te pakte jane ata qe mendojne se Gibson do te jete ne gjendje te rekuperoje. Ne regjistrimet qe po shihen ne internet, Gibson citohet te kete thene, se do ta digjte te dashuren e tij ne kopesht.
“Do tė jetė e pamundur qė ai tė kthehet ne ate Gibsonin popullor qe e donin te gjithe pas kesaj. Karriera e tij ka mbaruar. Hollywoodi ėshtė njė komunitet mjaft i ngushtė. Racizmi dhe anti-semitizmi janė thjesht tė papranueshme”, theksoi njė burim.
Njė regjisor tjetėr ka thėnė pėr The Mirror: “Mė mire te punoja me Lindsay Lohan, se sa tė kem tė bej me Gibson”.
Oksana Grigorieva tashmė ka paditur aktorin, dhe perpos kėsaj besohet se ka foto tė cilat e shfaqin atė tė rrahur, me sy tė nxire dhe me dhėmbė tė thyer.

Hasta la Vista Mel Gibson? 17864melgibson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Hasta la Vista Mel Gibson?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: