Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Outdoor Activities

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Outdoor Activities Empty
MesazhTitulli: Outdoor Activities   Outdoor Activities Icon_minitime26/9/2010, 16:45

Outdoor Activities

All those interested in outdoor sports should contact the following organisations that continuously arrange outdoor sports and activities:

Albanian Aeuronautics (Aeronautika Shqiptare)
President: Alket Islami
Aerial Photographer and Travel InstructorFax. 355 4 36 70 71
Cel. 355 69 20 4 22 22
E-mail: albaniaopen@yahoo.com
http://www.albanianairsports.com/
http://www.flyzone.com/

Outdoor Albania/ Profesioniste te Aventures
Trekking, hiking, rafting, kayaking, off-road
Executive Director : Gent Mati
Specialised Outdoor Guide
E-mail: info@outdooralbania.com
http://www.outdooralbania.com/
Tel/Fax: 355 42 72075
Cel: 355 69 21 888 45

Albanian Horse riding Federation (Federata Shqiptare e Hipizmit)
President of Honour : Ali Ohri
General Secretary: Arjan Rugji
Tel. 355 4 225222
355 4 223156
Cel. 355 68 2165174

Amateur Hunters and Fishermen Society (Shoqata e Gjuetareve dhe Peshkatareve amatore)
President: Bujar Hyka
General Secretary : Jorgo Lako
Tel.: 355 4 23 28 84
Cel. 355 69 21 059

Albanian Voleyball Federation (Federata Shqiptare e Volleybollit)
President: Gjergj Liqejza
General Secretary: Leonard Tase
Tel. 355 4 22 81 96
Cel. 355 69 21 43 126

Albanian Ski Federation (Federata Shqiptare e Skive)
President: Shkėlqim Mema
General Secretary: Astrit Hutka
Tel. 355 4 228499
Cel. 355 69 21 82 095

Albanian Mountain Hiking Federation (Federata Shqiptare e Alpinizmit)
President: Koēo Jani
General Secreatary : Ilir Cule
Cel. 355 4 228 499

BLUE SUB
Chairman -Igli Pustina
General Secretary - Arian Gace
Cel. 0 69 20 79 663


« Back

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
 
Outdoor Activities
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Albania - The Land of the Illyrians-
Kėrce tek: