Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 1altin78026/9/2012, 00:40
altin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin73426/9/2010, 17:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin66926/9/2010, 17:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin65026/9/2010, 17:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin72726/9/2010, 17:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin65326/9/2010, 17:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 1Admin72826/9/2010, 16:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin85826/9/2010, 16:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin75026/9/2010, 16:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin70726/9/2010, 16:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin75726/9/2010, 16:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin108326/9/2010, 16:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin76826/9/2010, 16:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin66526/9/2010, 16:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin76026/9/2010, 16:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin67426/9/2010, 16:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin74526/9/2010, 15:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin70226/9/2010, 15:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin71326/9/2010, 15:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin102026/9/2010, 15:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin79726/9/2010, 15:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin68026/9/2010, 15:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin55126/9/2010, 15:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin63226/9/2010, 15:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin94826/9/2010, 15:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin78326/9/2010, 15:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin64726/9/2010, 15:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin68626/9/2010, 15:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin82426/9/2010, 15:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin246426/9/2010, 15:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin95126/9/2010, 15:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin69726/9/2010, 15:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin70826/9/2010, 15:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin133626/9/2010, 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin77426/9/2010, 14:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin63826/9/2010, 14:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin69726/9/2010, 14:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin66426/9/2010, 14:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin84326/9/2010, 14:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin66926/9/2010, 14:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin63626/9/2010, 14:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin77526/9/2010, 14:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin55925/9/2010, 15:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin61125/9/2010, 15:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin59625/9/2010, 15:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin65025/9/2010, 15:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin67325/9/2010, 15:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin105825/9/2010, 15:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin66125/9/2010, 15:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbania - The Land of the Illyrians Empty 0Admin77125/9/2010, 15:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės