Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Koha e Bieber-onave!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Koha e Bieber-onave!!! Empty
MesazhTitulli: Koha e Bieber-onave!!!   Koha e Bieber-onave!!! Icon_minitime31/10/2010, 04:43

Koha e Bieber-onave!!! 15325j10Adoleshentet e duan, a thua se ky eshte nje mass-hipnotizues, nje lavazhier truri, sepse arsyeja nuk e justifikon numrin… apo jo? Edhe pse kjo mund te jete subjekive fakti eshte qe Justin Bieber, ka menduar nje menyre per t’u zbrazur xhepat fanseve tė tij femra, duke hedhur ne treg linjen e tij te manikyreve. Po po, manikyreve.. ‘Kėngėtari’ dhe ketu me qellim perdoren thonjezat e ka quajtur linjen “One Less Lonely Girl“
(nje e vetmuar me pak), a thua se duke blere kete manikyrin do te jesh menjehere me shoke e miq. Shitja po ben namin qe tani, pa dale ende produkti ne treg, sepse funksionon porositja tek styleite.com. Dhe gjate krishlindjeve do te filloje shperndarja. Ju kujtojme tani qe 16-vjeēari ka ne treg linjat e tij tė carcafeve, kukullave dhe lodrave.
Se shpejti do te dalin edhe biberonat, dhe njeren prej tyre do te duhej ta perdorte vete... mbase i ben mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Koha e Bieber-onave!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: