Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Te tentosh te pamunduren

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Te tentosh te pamunduren Empty
MesazhTitulli: Te tentosh te pamunduren   Te tentosh te pamunduren Icon_minitime31/10/2010, 05:04

Te tentosh te pamunduren 27668u10Usher i ka shkrepur ne koke per te bere dicka qe deri me tani s’e ka bere askush; eshte si Mision i Pamundur. Dhe ndryshe nga filmi i Cruise ketu nuk ke mundesine e perdorimit te gjithe atyre sendeve ultra-teknologjike per te mundesuar misionin. Per te mos u zgjatur ai do te beje nje bashkepunim me Amy Winhouse. Sot e kesaj dite ajo ngelet si nje kale i pazbutur, si nje mal i pa-ngjitur, sepse askush nuk ka bere nje bashkepunim me te!
Amy po rikthehet, pas betejės sė gjatė me varėsinė nga droga dhe alkooli dhe Usher dėshiron tė futet nė studio me te, duke theksuar se ėshtė e vetmja nė Britani me tė cilin ai do tė punonte.
"Do tė mė pėlqente tė punoj me Amy-n. Kam dėgjuar se ajo ėshtė rikthyer dhe dua t“i befasoj njerėzit. Ajo ėshtė e vetmja nė Britani me tė cilėn dua tė punoj. Zėri i saj ėshtė i mahnitshėm, dhe ajo mund te me coje ne vende ku s’kam qene me pare", ka thėnė Usher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Te tentosh te pamunduren
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: