Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Nje here ta provosh, tere jeten do ta hash.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Nje here ta provosh, tere jeten do ta hash. Empty
MesazhTitulli: Nje here ta provosh, tere jeten do ta hash.   Nje here ta provosh, tere jeten do ta hash. Icon_minitime31/10/2010, 05:04

Nje here ta provosh, tere jeten do ta hash. 29362t10Keto dite po e shohim ne kinema ne nje film ‘per te mos u pare’ qe quhet ‘Takers’, edhe aty del nga burgu edhe pse ne fund e vrasin. Mbase ne jeten reale nuk e ka vrare (akoma) por mund te rikthehet pas hekurave. Oficeri mbikqyrės i T.I aka Clifford Harris Jr ka kėrkuar qė reperi problematik tė qėndrojė edhe 14 muaj tė tjerė nė burg, pas arrestimit tė tij pėr pėrdorim tė drogės muajin e kaluar.Rraperi i “Live Your Life”, ėshtė marrė kohė mė parė me bashkėshorten e tij nė pyetje, pasi ishin kapur duke thithur marihuanė.
T.I u lirua me kusht nė dhjetor, dhe oficeri qė merret me ēėshtjen ka kėrkuar qė ai tė rikthehet ne izolim edhe pėr 14 muaj tė tjerė. Njė gjykatės do tė vendosė sė shpejti pėr heqjen apo vazhdimin e lirise me kusht. Ne rastin me te keq do te kthehet me shoket e tij te sapunit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Nje here ta provosh, tere jeten do ta hash.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: