Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Organizata bamirėse e Sean Penn pėr tė ndihmuar Haitin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Organizata bamirėse e Sean Penn pėr tė ndihmuar Haitin Empty
MesazhTitulli: Organizata bamirėse e Sean Penn pėr tė ndihmuar Haitin   Organizata bamirėse e Sean Penn pėr tė ndihmuar Haitin Icon_minitime3/11/2010, 04:15

Organizata bamirėse e Sean Penn pėr tė ndihmuar Haitin 14915s10

Organizata bamirėse e Sean Penn pėr tė ndihmuar Haitin ka marrė njė mbeshtetje ‘prej verteti’ nga ish-presidenti amerikan Bill Clinton, i cili i ka dhuruar 500.000 dollarė.
Ylli i filmit “Milk” themeloi “J/P HRO Haitian Relief Organization” pas tėrmetit nė Haiti, e ka kaluar muaj tė tėrė duke ndihmuar nė rindėrtimin e kėtij populli tė Karaibeve. “Mbėshtetja e presidentit Clinton dhe ‘Fondacionit Clinton’ ėshtė shtytje e jashtėzakonshme pėr organizatėn tonė qė tė vazhdojė punėn nė Haiti”, ka thėnė Penn pėr People.com. Aktori ka treguar se puna per te rimekembur nje vend te prekur ka fatkeqesia nuk mbaron me kohen kur mbaron te qenit lajm i pare ne media.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Organizata bamirėse e Sean Penn pėr tė ndihmuar Haitin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: