Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it ... Empty
MesazhTitulli: Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it ...   Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it ... Icon_minitime11/11/2010, 18:12

Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it ... 8842ha10

Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it Harrison Ford ka hyre nje e re. Quhet Calista Flockhart, dhe Ford ka folur per here te pare per te duke thėnė se ėshtė shumė i lumtur si i porsamartuar.
Pasi lidhen kurore nė qershor nė Santa Fe, nė njė ceremoni ku ishte i pranishėm djali i adoptuar i Flockhart, Liam, dhe gruaja e guvernatorit tė New Mexico, Bill Richardson, i cili edhe e zyrtarizoi martesėn e tyre, ata jane duke jetuar periudhen me te bukur (dy gishtat e mjaltit).
I ftuar nga Jay Leno, Ford tregoi se ceremonia ishte private, dhe se me ne fund lidhja tete-vjecare ishte kurorezuar.
“Jam i ngazėllyer, jemi shumė tė lumtur. Mė mirė tė flas pėr veten: Jam i lumtur! Jam I martuar”, ka thėnė aktori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Ne klasifikimin e bashkeshorteve te Indiana Jones-it ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: