Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Fejohet Emma Bunton

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Fejohet Emma Bunton Empty
MesazhTitulli: Fejohet Emma Bunton   Fejohet Emma Bunton Icon_minitime24/1/2011, 19:42

Fejohet Emma Bunton Emma-bunton-unaza

Ish-pjesėtarja e grupit “Spice Girls”, Emma Bunton, ka treguar unazėn e saj tė diamantit pasi ėshtė fejuar me partnerin e saj, Jade Jones.


Emma ka njė fėmijė dhe po pret njė tjetėr nga marrėdhėnia e saj 12-vjeēare me Jones.

Tė shtunėn nė mbrėmje Emma e festoi kėtė ngjarje tė rėndėsishme nė jetėn e saj sė bashku me Victoria Beckham (ish-pjesėtare e “Spice Girls”) dhe bashkėshortin e saj, David Beckham.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Fejohet Emma Bunton
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: