Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Nje shoqe per Victoria-n.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Nje shoqe per Victoria-n. Empty
MesazhTitulli: Nje shoqe per Victoria-n.   Nje shoqe per Victoria-n. Icon_minitime20/2/2011, 20:31

Nje shoqe per Victoria-n. 23400vbeckhampregnant

David dhe Victoria Beckham kanė patur nje arsye pėr tė festuar dhe pėr t’u ndjerė tė lumtur ne fundjave. Mjekėt i komunikuan ēiftit mė tė famshėm britanik se fėmija qė ėshtė duke pritur Victoria do tė jetė njė vajzė.

The Sun shkruan per nje Victoria tejet te ngazėllyer madje te perlotur. Xhanem pas tre djemve i duhej nje mbeshtetje femerore ne familje.

“Qė tė dy janė shumė tė lumtur. Pėr ta ky do tė jetė i fundit dhe ata me ēdo kusht dėshironin njė vajzė”, theksoi njė burim.

Normal qe eshte i fundit, po te bente edhe nje do te quhej Nene Heroine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Nje shoqe per Victoria-n.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: