Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Seriozisht Aurela Gaēe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Seriozisht Aurela Gaēe Empty
MesazhTitulli: Seriozisht Aurela Gaēe   Seriozisht Aurela Gaēe Icon_minitime20/2/2011, 20:35

Seriozisht Aurela Gaēe 9254aurelagace

Pėrfaqėsuesja e sivjetshme e Shqipėrisė ne “Eurovision”, Aurela Gaēe, ka udhetuar drejt Los Anxhelos-it pėr tė regjistruar versionin e ri tė kėngės sė saj "Kėnga ime" me tė cilėn do tė prezantohet nė “Eurovizion”.

Sipas Esctoday.com, web faqja e Eurosong, Aurela ka vendosur qė t'i lėrė tė presin projektet e tjera muzikore tė saj dhe nė muajt nė vazhdim ajo do tė merret vetėm me pėrgatitjet pėr Eurovision Song Contest.

Esctoday.com ka pasur mundėsinė tė flasė me Aurela Gaēen pak pėrpara se ajo tė nisej pėr nė Los Anxhelos. Pyetjes se si po shkojnė pėrgatitjet pėr nė Eurovision, ajo i ėshtė pėrgjigjur:

"Ne kemi punuar shumė dhe ēdo gjė ka shkuar mirė deri tani. Unė dhe ekipi im po shkojmė nė Los Anxhelos ku do tė punojmė pėr versionin e ri tė kėngės ”Kėnga ime”. Do ta regjistrojmė nė Los Angeles nė njė studio muzikore mjaft tė njohur versionin e ri tė kėngės me tė cilėn do tė prezantohem nė Eurovision".

Sipas Gaēes, projektet e tjera artistike tė saj do tė shtyhen pėr mė vonė

Urojme qe me Gacen te zeme ndonje vend dinjitoz, meqe vitet e fundit s’kemi qullosur gje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Seriozisht Aurela Gaēe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: