Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Per ca pushime!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Per ca pushime! Empty
MesazhTitulli: Per ca pushime!   Per ca pushime! Icon_minitime20/2/2011, 20:38

Per ca pushime! 17481Keira-Knightley

Keira Knightley ka pranuar se ka pasur nevojė tė pushojė nga rolet kryesore, pas pėrfundimit tė filmit tė vitit 2008, “The Duchess”.

Aktorja kishte vendosur tė zvogėlojė angazhimin e saj filmik, duke qenė se ishte e rraskapitur.
“Pasi e pėrfundova 'The Duchess', isha absolutisht e rraskapitur dhe vendosa : ‘shiko, mė duhet tė ndalem’”.

“Kėshtu qė pushova njė vit, ndėrsa kohėt e fundit kam luajtur nė shumė role dytėsore”, ka shpjeguar 25-vjeēarja

Never let me go eshte nje prej filmave te saj te fundit, nje zhgenjim i vertete ne box-office dhe kritika. Edhe pse Keira duket gjithmone mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Per ca pushime!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: