Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 “Dr.House” pėr tė zėvendėsuar Sheen?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

“Dr.House” pėr tė zėvendėsuar Sheen? Empty
MesazhTitulli: “Dr.House” pėr tė zėvendėsuar Sheen?   “Dr.House” pėr tė zėvendėsuar Sheen? Icon_minitime9/3/2011, 03:33

“Dr.House” pėr tė zėvendėsuar Sheen? Drhouese

Protagonisti kryesor i serialit “Dr.House”, Hugh Laurie, mund tė zėvendėsojė Charlie Sheen tek seriali “Two and a half man”.

Spekulimeve fillestare tė shtypit i dhanė mė shumė bazė njė sekuencė e shfaqur nė serinė e fundit tė “Dr.House”, ku e dashura e Laurie nė film, sheh njė ėndėrr ku ai luante rolin e Sheen nė “Two and a half man”.

Cuddy, e luajtur nga Lisa Edelstein, besonte se mund tė ishte duke vdekur, pasi iu shfaqėn disa simptoma potencialisht tė rrezikshme pėr jetėn. E ēuar nė spital, ajo humb ndienjat dhe sheh Laurie si protagonist tė serialit tė Sheen, gjatė periudhės sė pandėrgjegjshme.

Seria ėshtė xhiruar disa muaj pėrpara se Sheen tė shkarkohej, prandaj ose seria ėshtė njė rastėsi totale, ose nė prapaskenė dihej pėr problemet e Charlie dhe producentet e “Two and a half man” po kėrkonin njė zėvendėsues.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
“Dr.House” pėr tė zėvendėsuar Sheen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: