Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Hit pas Hiti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Hit pas Hiti Empty
MesazhTitulli: Hit pas Hiti   Hit pas Hiti Icon_minitime23/4/2011, 17:45

Hit pas Hiti 11697nrgbandrinarina

Janė duke e shijuar maksimalisht pritjen e kėngės mė tė re tė tyre, me tė cilėn prezantuan veten ne “Top Fest 8”, edhe pse mendjen e kane gjithmone tek e nesermja.

Duke folur per InfoPres kane thene se “Rina Rina” ka bere efektin e duhur tek publiku dhe kjo i bėn tė ndihen shumė mirė.

“Jemi tė kėnaqur, sepse kemi punuar mjaft gjatė pėr kėtė projekt dhe jemi shumė tė kėnaqur pėr pritjen e mirė, e cila i ėshtė bėrė nga ana e publikut. Ka arritur tė ketė njė shikueshmėri shumė tė madhe dhe klikimet nė ‘YouTube’ pėr kėtė kėngė kanė arritur afėr 200 mijė. Ka arritur tė ketė shikueshmėri gati mė tė lartėn nga tė gjitha kėngėt konkurruese. Jemi tė kėnaqur”, ka theksuar Besnik Ēaka, lideri i grupit.

“Nuk e di, sa i pėrket publikut ne deri mė tash jemi fitues, por ajo nuk varet nga ne, sepse aty ėshtė pjesa e jurisė dhe vlerėsimet tjera qė do bėhen. Tashmė kemi filluar edhe me pėrgatitjet rreth klipit dhe besoj qė pas festivalit, klipi do tė jetė gati. E kjo kėngė do tė jetė pjesė e albumit tė katėrt tė grupit “NRG Band”. Albumi ėshtė nė pėrfundim e sipėr dhe presim masterizimin e tij”, ka pohuar Ēaka.

Nderkaq te premten (22 Prill) nis faza gjysem finale e Top Fest 8, ku ne tre nete (cdo te premte) do te prezantohen kenget me te mira te ketij edicioni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Hit pas Hiti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: