Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Mila Kunis dhe rekuperimi i kileve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Mila Kunis dhe rekuperimi i kileve Empty
MesazhTitulli: Mila Kunis dhe rekuperimi i kileve   Mila Kunis dhe rekuperimi i kileve Icon_minitime16/5/2011, 19:22

Mila Kunis dhe rekuperimi i kileve Kunis

Mila Kunis, aktorja protagoniste nė filmin Black Swan sė bashku me Natalie Portman, deklaroi se ka rifituar shumė shpejt kilet qė humbi pėr tė interpretuar nė film si njė balerinė.

“Punova 7 muaj pėr tu dobėsuar qė tė ngjaja si balerinat e vėrteta dhe mu deshėn vetėm 5 ditė pėr t’i rifituar pėrsėri kilet”, u shpreh Kunis.

“Bėja stėrvitje 4 orė nė ditė gjatė 7 ditėve tė javės pėr disa muaj. Pėrveē kėsaj merrja mėsime baleti. Nė fund peshoja mė pak se 50 kg. Isha bėrė kockė e lėkurė edhe pse nė fotot e promovimit tė filmit dukeshim tė gjithė shumė mirė”, shtoi aktorja me origjinė nga Ukraina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Mila Kunis dhe rekuperimi i kileve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: