Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Ja dhe Maddy pa Botox

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Ja dhe Maddy pa Botox Empty
MesazhTitulli: Ja dhe Maddy pa Botox   Ja dhe Maddy pa Botox Icon_minitime28/11/2011, 16:54

Ja dhe Maddy pa Botox 18327madonna53vjec

Mbretėresha e muzikės pop, Madonna, e ka ndėrprerė pėrdorimin e botoksit, mirėpo po te shohim fotografite e shkrepura rishtazi ajo duket shumė mė e re nga mosha qė ka.

53-vjeēarja ėshtė shfaqur nė njė eveniment nė New York, me ēizme tė gjata dhe me geta rrjete (si neper ato filmat pas ores 24), dhe te gjithe syte ishin kthyer kah saj, bashke me syte edhe te gjithe aparatet fotografike.

Njeriu qe shikoni afer saj duke kercyer eshte (dhe kjo eshte e forte) i dashuri 24-vjeēar, Brahim Zaibat, qė e ndiqte hap pas hapi.

Njė mik i kėngėtares ka thėnė se Madonna e ka ndėrprerė pėrdorimin e botoksit dhe preparateve tjera kozmetike, sepse ka frikė se nė njė tė ardhme tė afėrt mund tė duket si njė ‘pėrbindėsh’. E ne fakt raste te tilla ka plot, keshtu qe nuk eshte e pamundur.

Nje gje eshte e sigurt, Mbreteresha (e Popit) do te shishte shpirtin tek djalli per ilacin e bukurise se perjetshme. Filmi i saj i preferuar eshte Death Becomes Her " ku Meryl Streep dhe Goldie Hawn, thyhen " jo ne kuptimin figurativ te fjales " prej nje ilaci te ngjashem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Ja dhe Maddy pa Botox
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: