Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Enrique Iglesias: «Ana nuk martohem me ty»

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita


Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Enrique Iglesias: «Ana nuk martohem me ty» Empty
MesazhTitulli: Enrique Iglesias: «Ana nuk martohem me ty»   Enrique Iglesias: «Ana nuk martohem me ty» Icon_minitime8/3/2012, 05:00

"Nuk do te martohem me Anna Kournikoven.Nuk besoj se nje martese mund te shpetoje lidhjen mes dy njerezve qe duhen.Martesa eshte thjesht nje cope leter"-Keto jane fjalet e kengetarit 36 vjeēar Enrique Iglesias, qe prej njembedhjete vitesh eshte i lidhur me tenisten ruse Ana Kournikova, 30 vjeē.Kengetari nuk do te degjoje te flitet per ceremoni martesore, per altar apo dasme."Ndoshta kam nje shembull te keq, nga prinderit e mi qe jane divorcuar, por me te vertete nuk besoj se dy njerez do te qendrojne bashke, vetem sepse jane te martuar"-ky eshte shpjegimi qe Enrique Iglesias i jep pyetjes per nje martese te mundeshme,me Ana Kournikoven, pas kaq shume vitesh ne nje lidhje te qendrueshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Enrique Iglesias: «Ana nuk martohem me ty»
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» [Pop] Enrique Iglesias - She Bet The One
» [Pop] Enrique Iglesias - Only you
» [Pop] Enrique Iglesias - Be With You
» [Pop] Enrique Iglesias - Somebody's Me
» [Pop] Enrique Iglesias - Maybe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: