Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini,

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shefqet Avdush Emini
Junior Member
Junior Member
Shefqet Avdush Emini

Male
Numri i postimeve : 34
Age : 63
Location : Holland
Registration date : 03/08/2011

Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, Empty
MesazhTitulli: Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini,   Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, Icon_minitime10/1/2019, 07:22

Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, 110

Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, 3010


-I- Alanya, Artist: Shefqet Avdush Emini


-II- Alanya International Art Symposium Dutch Art Master Shefqet Avdush Emini
1. International Art Symposium Slovakia 2018 - Artist: Shefqet Avdush Emini


2. International Art Symposium Slovakia 2018 - Artist: Shefqet Avdush Emini
Artist: Shefqet Avdush Emini SAGUEN, QUEBEC, CANADA 2014Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, -210
Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, 311
Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, 511
Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, 711
Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, 811
Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, 912

Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, 1011
Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, 1111
Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini, 1510
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shefqet.com
 
Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini,
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kultura kombėtare-
Kėrce tek: