Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shefqet Avdush Emini
Junior Member
Junior Member
Shefqet Avdush Emini


Male
Numri i postimeve : 34
Age : 67
Location : Holland
Registration date : 03/08/2011

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT Empty
MesazhTitulli: PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT   PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT Icon_minitime10/1/2019, 14:54

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 47684010


THIS ANIMATION MADE ARTIST SELCIK ELLI
THANK YOU DEAR SELCIK ELLI...


THIS ANIMATION MADE ARTIST SELCIK ELLI
THANK YOU DEAR SELCIK ELLI...


1.Alanya, Artist: Shefqet Avdush Emini 2018


2.Alanya, Artist: Shefqet Avdush Emini 2018


3.Alanya International Art Symposium Dutch Art Master Shefqet Avdush Emini 2018
Shefqet Avdush Emini Dutch Art Master
Alanya International Art Symposium
THANK YOU NATALIA
Artist: Natalia Bazhenova, Moscow, Russia

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 00u11

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 00uu11

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 0_11

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 0_13

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 1_sh10

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 210

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 3sh10

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 410

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 5sh10

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 07_sh10

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 6sh10

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 08_sh10

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 1kuwaj10

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 2_kuwa10

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 000111

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 111b10

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 3110

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 3011

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M1010

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M1110

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M1210

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 2010

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 2110

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 2610

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 2510

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 2411
PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT -2610

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 2710

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 2910

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT -2910

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 4110

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 4210

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 4310

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 4710

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 4810

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M6910

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M2710

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M-6910

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M3010

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M2810

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M3610

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M1710

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M2510

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 212

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 00011

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M4810

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 12321110

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT B10

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 12299310

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT 3410

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M1310

PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT M2010
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shefqet.com
 
PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT
» Biografia e Artistit Shefqet Avdush Eminit
» BIOGRAFIA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kultura kombėtare-
Kėrce tek: