Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Sa Flisni mė Telefon nė ditė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime25/12/2007, 20:18

Nashta 2-3 here .. ma shum shkruj sms.. mirepo edhe kjo krejt ne varet se qka eshte , qka bahet , e kshtu me rradh. Nganjeher me pak .. nganjeher me shum :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime26/12/2007, 01:57

Une per vete Flas shume me Ciluar ... Por zakonisht me shume me kerkojne se sa i kerkoj , Jo se i Ruaj Parat Por ashtu jam Tipi
Ndersa kur duhet te shenoj sms , Jam nje pertac i madh sepse eshte shume veshtire te shenosh me Ciluar nje sms
Per kete arsyje une sms cdohere dergoj nga Pc-ja edhe ate Free cheers
Cdo te mire

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime29/12/2007, 01:54

skom koment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 34
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime31/12/2007, 17:22

Un me ore te tera 42 ore minimumin e kom :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 32
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime3/1/2008, 14:16

un per vete tim shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime3/1/2008, 21:48

Un nuk foli hiq ne tel.. se mua sme thirr askush :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ajdeiktani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 50
Location : corfu
Registration date : 30/11/2008

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime7/12/2008, 22:23

Mua nuk me dalin 8 ore ne muaj ,flas shume ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime8/12/2008, 01:42

hahahaa , sa te dalin ty pra kshtu per afersisht tongue Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ajdeiktani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 50
Location : corfu
Registration date : 30/11/2008

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime8/12/2008, 16:59

BoraBardh shkruajti:
hahahaa , sa te dalin ty pra kshtu per afersisht tongue Laughing
Kotraten e kam 8 ore dhe paguaj reth 60€ me teper, ka raste qe kam pagur dhe me teper sidomos kur mar ne shqiperi.. Ska kontrate me te larte ndryshe do ta kisha ndruar...Kshu qe nuk di afersisht..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime9/12/2008, 00:24

Une afersisht paguj 130 € ose ndoshta ma shum per tel ne dit haahaahaah jo jo ne jav Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime9/12/2008, 19:43

affraid


lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 30
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime17/2/2010, 17:27

Hmmm telefoni eshte pjese e pa ndashme e imja,mbrenda nje dite flas me shume se 5 her,nderkaq sms i kom te pa evitueshem Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Sa Flisni mė Telefon nė ditė Empty
MesazhTitulli: Re: Sa Flisni mė Telefon nė ditė   Sa Flisni mė Telefon nė ditė Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa Flisni mė Telefon nė ditė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: