Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 3 Dėshira !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

3 Dėshira ! Empty
MesazhTitulli: 3 Dėshira !   3 Dėshira ! Icon_minitime25/12/2007, 20:23

Dua ta di, qe nese juve ju vjen mundesia per ti plotsuar 3 deshira .. cilat do ishin ato ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

3 Dėshira ! Empty
MesazhTitulli: Re: 3 Dėshira !   3 Dėshira ! Icon_minitime26/12/2007, 01:55


  • Te kem nje Person qe do ta doj edhe do me doj
  • Te kem pasuri (jo te madhe ) Normale
  • Ta shetis Krejt Boten ...

Keta jane deshirat qe une do i kisha zgjedhur :o

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

3 Dėshira ! Empty
MesazhTitulli: Re: 3 Dėshira !   3 Dėshira ! Icon_minitime28/12/2007, 00:10

- Lumturi

- Shendet

- Ndoshta pak pasuri Embarassed :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

3 Dėshira ! Empty
MesazhTitulli: Re: 3 Dėshira !   3 Dėshira ! Icon_minitime29/12/2007, 01:53

jo un kom veq ni deshir
tjem e lumture deri ater sa tjetoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 34
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

3 Dėshira ! Empty
MesazhTitulli: Re: 3 Dėshira !   3 Dėshira ! Icon_minitime9/2/2008, 02:20

1. Jetėgjatėsi,
2. Shėndet,
3. Lumturi.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 32
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

3 Dėshira ! Empty
MesazhTitulli: Re: 3 Dėshira !   3 Dėshira ! Icon_minitime1/3/2008, 12:24

- dashuri
- bukuri
- kenaqsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

3 Dėshira ! Empty
MesazhTitulli: Re: 3 Dėshira !   3 Dėshira ! Icon_minitime3/3/2008, 19:00

Mos ma zini per te madhe por me kete qe lexoj mendoj se une i kam 3 deshirat me te mira :P
hahaha bYE

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

3 Dėshira ! Empty
MesazhTitulli: Re: 3 Dėshira !   3 Dėshira ! Icon_minitime24/1/2009, 01:17

Shendet
Dashuri
Pasuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 30
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

3 Dėshira ! Empty
MesazhTitulli: Re: 3 Dėshira !   3 Dėshira ! Icon_minitime20/2/2010, 16:48

-SHENDET
-DASHURI
-KARRIERE TE SUKSESHME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
3 Dėshira ! Empty
MesazhTitulli: Re: 3 Dėshira !   3 Dėshira ! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
3 Dėshira !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: